بیمه درمانی در گرجستان

بیمه درمانی در گرجستان

بیمه درمانی در گرجستان

بیمه درمانی در گرجستان برای کارمندها یا کارگرها و تمامی افراد شاغل در گرجستان ، ربطی به کارفرما ندارد و هر شخص بنابر نیاز خودش می تواند پوشش بیمه درمانی را انتخاب کند یا آن را نخواهد و کاملا اختیاری است.معمولا پوشش بیمه درمانی در گرجستان به مانند بیمه تکمیلی در ایران است ، یعنی اینکه اغلب پوشش های پزشکی در آن به صورت کامل پرداخت می شوند ولی در سال دارای یک حد می باشند.

بهترین بیمه درمانی در گرجستان

در حال حاضر یکی از بهترین بیمه های خدمات درمانی در گرجستان ، بیمه جی پی آی ( GPI ) است که متقاضیان زیادی هم دارد ، این شرکت خصوصی ، خدمات بیمه پزشکی را در سراسر گرجستان پوشش می دهد.برای هر پکیج این بیمه یک مبلغ بیمه در سال پرداخت می شود. هزینه بیمه جی پی آی در سال برای هر نفر متقاضی از ۱۸۰ لاری شروع می شود و گران ترین پکیج آن برای هر نفر ۷۲۰ لاری در سال است.

هزینه های بهترین بیمه درمانی در گرجستان

برای پکیج بیمه ۱۸۰ لاری در سال برای هر نفر در بیمه جی پی آی تعهدات زیر حکمفرماست :
پوشش دندانپزشکی = ندارد
پوشش داروخانه = ۸۰۰ لاری در سال
پوشش عمل جراحی = ۵۰۰۰ لاری در سال
پوشش پزشک ، آزمایشگاه و ….. = ۲۵۰۰ لاری در سال
به غیر از پکیج ۱۸۰ لاری در سال برای هر نفر ، پکیج های ۲۶۴ ، ۴۲۰ ، ۵۴۰ و ۷۲۰ لاری در سال برای هر نفر موجود است که سقف تعهدات مختلفی دارند.

توصیه های بیمه ای در گرجستان

با توجه به گران بودن خدمات پزشکی در گرجستان ، توصیه می کنیم به تمامی هموطنانی که قصد مهاجرت و اسکان در گرجستان دارند که :
به محض ورود به گرجستان حتما از بیمه خدمات درمانی استفاده کنند ، زیرا حادثه خبر نمی کند .
هر چند همیشه آرزوی سلامتی برای تمامی عزیزان داریم ولی بیمه درمانی در گرجستان از ملزومات مهاجران محسوب می شود.
لازم به ذکر است که در صورتی که تمامی هزینه های بیمه خدمات درمانی را نمی توانید یکجا پرداخت کنید ، شرکت خدمات بیمه جی پی آی ، این مبلغ را برای شما اقساطی می کند.
گرفتن بیمه درمانی در گرجستان ربطی به داشتن کارت اقامت گرجستان ندارد و در صورت نداشتن اقامت گرجستان نیز می توانید ، از داشتن بیمه درمانی بهره مند شوید.

 

Honarvar

The author didn't add any Information to his profile yet.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked. *