بهترین اقامتگاه های کوتایسی

بهترین اقامتگاه های کوتایسی

بهترین اقامتگاه های کوتایسی

در این مطلب به معرفی بهترین اقامتگاه های کوتایسی در سایت ایر بی ان بی(Airbnb)وبسایتی که مردم در آن مکان‌های اقامتی را کرایه می‌دهند میپردازیم. کوتایسی دومین شهر بزرگ گرجستان و پایتخت سابق آن است. این شهر اخیرا به یکی از مقصدهای توریستی تبدیل شده و جاذبه های فراوانی دارد.

برای سفر به کوتایسی و اقامت در آن گزینه های مختلفی اعم از هتل، هاستل، مهمان خانه و … وجود دارد. آپارتمان های معرفی شده در سایت ایر بی ان بی( Airbnb) قدیمی هستند اما ما سعی کرده ایم بهترین آنها را به شما معرفی کنیم.

Corner 33

در این مکان میتوانید اتاق های خصوصی با توجه به بودجه تان اجاره کنید. این خانه کوچک در محله ای آرام و سرسبز واقع شده است.در مجاروت کلیسای جامع باگراتی و تنها ۵۰۰ متر از محله مسکونی فاصله دارد همچنین برای رسیدن به مرکز شهر فقط ۵ دقیقه پیاده روی کافی است. این خانه دارای یک باغچه کوچک مشترک، آشپزخانه و یک اتاق نشیمن برای هر مهمان است.

بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Corner 33/بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Blue Room

خانه آبی در مرکز شهر واقع شده و میتوانید پیاده به هر نقطه از شهر بروید. این محل هم اتاق های خصوصی اجاره میدهد و قسمت هایی را باید به صورت مشترک استفاده کنید مثل آشپزخانه. در این خانه میتونید اتاق دو نفره و یا حتی گروهی اجاره کنید. گزینه های مختلفی با توجه به نیاز شما وجود دارد.

بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Blue Room/بهترین اقامتگاه های کوتایسی

NestHouse

این خانه در مرکز شهر اتاق خصوصی اجاره میدهد. دو اتاق باحمام مشترک هم دارد. این خانه دارای تراس و باغچه است همچنین یک فضای کوچک جهت استراحت یا مطالعه بعد از یک روز طولانی و گردش در شهر برای مهمانانش فراهم کرده است.همچنین آشپزخانه ای مجهز با تمام امکانات جهت تهیه آنچه که میخواهید دارد و میزبان در صورت درخواست شما صبحانه با چای یا قهوه رایگان ارائه میدهد.

بهترین اقامتگاه های کوتایسی

NestHouse/بهترین اقامتگاه های کوتایسی

House #1

هاوس وان در مرکز بخش قدیمی کوتایسی واقع شده است. اگر می خواهید یک حیاط گرجی آرام را تجربه کنید اینجا مکان مناسبی است.خانه کاملا  مجهز با دو اتاق خواب به ظرفیت ۵ نفر است.خانه در محله آرامی واقع شده و  تعداد زیادی مغازه، رستوران و بار در نزدیکی آن وجود دارد.

بهترین اقامتگاه های کوتایسی

House #1/بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Apartment Happy-holidays

این آپارتمان مکان ایده آلی برای اقامت اشخاص تنها،زوجها و خانواده ها با بچه یا بدون بچه است. آپارتمان در نزدیکی مرکز کوتایسی واقع شده و سالن غذاخوری و فرودگاه در نزدیکی آن قرار دارد.این خانه کاملا مجهز و دارای اتاق خواب با ظرفیت دو نفره است.اگر ماشین دارید نگران نباشید چون پارکینگ نیز موجود است همچنین میتوانید از میزبان درخواست کنید به عنوان راهنما شما را در شهر همراهی کند.

بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Apartment Happy-holidays/بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Kutaisi Best Apartment

این آپارتمان مدرن و مجهز در نزدیکی مرکز شهر دارای منظره بینظیر از کوتایسی است. همچنین دارای یک آشپزخانه مجهز، تلویزیون، تهویه مطبوع، ماشین لباسشویی و دیگر امکانات مورد نیاز است. در این خانه احساس راحتی خواهید کرد.

بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Kutaisi Best Apartment/بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Central Family Apartment

این آپارتمان در مرکز شهر مناسب برای آنهایی است که به صورت گروهی سفر میکنند. به صورت دوستانه یا خانوادگی. خانه دارای دو اتاق خواب ۵ تخته البته با ظرفیت ۶ نفر است. مکانی دنج با محیطی دوست داشتنی و منظره زیبا از کلیسای جامع باگراتی همچنین این امکان فراهم است که ظرف چند دقیقه به مغازه ها و رستوران بروید.

بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Central Family Apartment/بهترین اقامتگاه های کوتایسی

Honarvar

The author didn't add any Information to his profile yet.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked. *