آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways

آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways

آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways

آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways موضوع مطلب امروز ماست.

تاریخچه شرکت هواپیمایی جورجین ایرویز

شرکت هواپیمایی گرجستان ایرویز georgian-airways در سپتامبر سال ۱۹۹۳ تاسیس شد و کار خود را با سفر به امارات متحده ی عربی، ایتالیا، چین، مصر، هند، سوریه و همچنین به طور منظم با پرواز به وین، آغاز نمود. در آن زمان با توجه به وضعیت اقتصادی و سیاسی پیچیده ای که بر کشور حاکم بود، این شرکت با پیاده سازی استراتژی درست خود موفق به کسب شهرت و حفظ سهام خود در بازار حمل و نقل هوایی شد.

این شرکت که با نام Airzena فعالیت خود را آغاز کرد در سال ۱۹۹۹ حامل پرچم گرجستان شد و و در اوت سال ۲۰۰۴ شرکت نام خود را به گرجستان ایرواز georgian-airways تغیر داد.مدیریت این شرکت در همان سال تصمیم به به روز رسانی سیستم خود گرفت و از این روی هواپیمای BOEING۷۳۷-۵۰۰ را به دیگر هواپیماهای خود افزود.این شرکت به طور منظم و دائم در حال توسعه و نوسازی ناوگان خود می باشد.

آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways

مهمانداران/آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways

وضعیت فعلی شرکت هواپیمایی جورجین ایرویز

امروزه این شرکت به طور کامل متعلق به بخش خصوصی است و دارای ناوگانی مدرن می باشد که مشتریان بسیاری را از سرتاسر دنیا به خود جذب کرده است.فرودگاه پایه ی این شرکت در فرودگاه بین المللی تفلیس واقع است و و مدیر آن Givi Davitashvili می باشد.همچنین شرکت Georgian Airways با تمرکز بر روی کسب و کار و خطوط هوایی نمونه ی خوبی از یک شرکت حمل و نقل هوایی قابل اعتماد و ایمن به شمار می رود.

آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways

شرکت ایرویز در تفلیس/آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways

ویژگی های شرکت هواپیمایی جورجین ایرویز

ادعای این شرکت در حیطه ی حمل و نقل هوایی آن است که بالا ترین اولویتشان ایمنی مسافران می باشد.در سال ۲۰۱۰ گرجستان ایرواز به انجمن یاتا IATA http://www.iata.org (انجمن حمل و نقل هوایی بین المللی) پیوست. انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی امروزه ۸۳ درصد از ترافیک هوایی جهان را از آن خود کرده است و با اینکه در سال ۱۹۴۵ در شهر هاوانا، کوبا تاسیس شد اما امروزه دفتر مرکزی آن در شهر مونترال کانادا قرار دارد.

همچنین این شرکت دارای گواهینامه ی IOSA می باشد و عواملی که این گواهینامه در شرکت های مختلف زیر نظر می گیرد شامل موارد زیر می باشند:
مدیریت و سازماندهی شرکت های بزرگ،عملیات پرواز،کنترل عملیاتی/اعزام پرواز،مهندسی و تعمیرات،عملیات کابین،سیستم های انتقال مواد زمینی،محموله،عملیات امنیتی

همچنین قابل ذکر است که این شرکت دارای بیمه ی Cartu at Lloyd لندن می باشد که این بیمه شامل استاندارد های بین الملل و الزامات اتحادیه ی اروپا می باشد. یکی دیگر از مواردی که در حمل و نقل هوایی از مهم ترین ارکان به شمار می رود خدمه است.از این روی شرکت گرجستان ایرواز با به کار گیری خلبانان و خدمه ی ماهر و حرفه ای پیش نیاز کاملی را برای یک سفر آرام و به دور از دغدغه را برای مسافران فراهم کرده است.

آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways

خدمه پرواز/آشنایی با شرکت هواپیمایی georgian-airways

Honarvar

The author didn't add any Information to his profile yet.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked. *